The Witcher 3 den haber var

witcher-3-wild-huntPS4 sahipleri merakla The Witcher 3 ü beklerken sonunda oyunun PS4 ve Xbox One çözünürlüğü ve framerate i ile ilgili bilgiler elimize ulaştı. Gamerstar’ dan alınan bilgilere göre The Witcher 3, Playstation 4 (PS4) için 1080p de 30 FPS ile oynanacakken Xbox One için malesef 900p de 30 FPS oynanabilecek. (Xbox one sahiplerine hava atılabilir.)

Bu iki konsol arasında çıkacak The Witcher 3 versiyonu arasında ise farklılıklar olacak. Yine Gamerstar dan alınan bilgilere göre PS4 versiyonu çok daha keskin grafiklere sahip olacak, tabi ki yine de bu güzel grafikler son jenerasyon PC ler kadar iyi olmayacak. Oyunun Xbox One versiyonu halen geliştirilme aşamasında olduğu için bu çözünürlük verileri Xbox One için değişebilir ve yapımcı firma CD Projekt bunun için her hangi bir sözde bulunmuyor.

Sabırsızlıkla bekleyenler için tekrar hatırlatmakta fayda var. The Witcher 3 Wild Hunt çıkış tarihi yeni jenerasyon konsollar ve PC ler için 19 Mayıs 2015 olarak açıklanmıştı. Önceki yazımıza ve The Witcher 3 oynanış videosuna buradan ulaşabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın

Yorum yapılmamış

Yorum ekle