Warhammer PS4 için geliyor

announcement_screenshot011

Popüler ve bir o kadar pahalı olan board (masa) oyunu olan Warhammer bugüne kadar bir çok kez video oyun dünyasına uyarlanmaya çalışıldı. RTS (Real Time Strategy – Gerçek Zamanlı Strateji) lerden aksiyon oyunlarına neredeyse tüm türler Warhammer ve Warhammer 40.000 dünyalarını biz oyuncularla buluşturmayı denedi.

Yeni alınan duyumlara göre yeni bir seri yolda. İsmi de Warhammer: End Times – Vermintide. Bir co-operative first person shooter ve yakın dövüş oyunu olarak bizlere sunulacak. Oyuncular kendilerine özel farklı yeteneklere sahip 5 farklı karakterden birisini seçecekler.

Warhammer: End Times – Vermintide , Skaven lar tarafından (fareye benzeyen tehlikeli yaratıklar) ele geçirilmiş olan Ubersreik şehrinde geçiyor. Oyuncular birlikte çalışmalı ve yeteneklerini birbirlerine uyumlu bir halde geliştirerek ilerlemeye çalışacaklar.

Oyunun ilk yayınlanmış olan trailer video sunu aşağıda bulabilirsiniz. Warhammer: End Times – Vermintide hangi tarihte çıkacak henüz bununla ilgili bir bilgi verilmedi. Öyle umut ediyoruz ki yakın bir zamanda oynanış videolarına da ulaşıp sizlerle paylaşabiliriz. Ayrıca video nun altında bir kaç ekran görüntüsüne de ulaşabilirsiniz.

 

announcement_screenshot04

announcement_screenshot02

announcement_screenshot05

announcement_screenshot03

Bu yazıyı paylaşın

Yorum yapılmamış

Yorum ekle