Until Dawn PS4 sevgililer günü

Until-Dawn-ps4Sevgililer gününe gireli bir kaç dakika geçmişken, Supermassive Games Until Dawn için kan kırmızısı güller içeren yeni özel bir video yayınladı.

Henüz Until Dawn ile ilgili pek fazla bir şey duymadıysanız hikayesinden biraz bahsetmemiz gerek. Biraz klişe gelebilir ama Until Dawn, bir grup genç arkadaşın dağ evinde geçirdikleri korku dolu saatleri konu alıyor. Video dan da anlaşıldığı gibi, herşey kötüye gitmeye başlamadan önce, oyunun başında karakterleri evin dışında birbirleriyle buluşup konuşurken görüyoruz.

Yapımcı yönetmen Pete Samuels tarafından yapılan açıklamaya örneğin Ashley ve Chris arasındaki ilişk oyuncu tarafından yapılan seçimlere göre şekilleniyor ve değişebilir.. Sizin yapacağınız seçimler karakterlerin beraber olup olmayacaklarını belirliyor!

Seçimler, Until Dawn daki herşeyi etkiliyor. Sadece karakterlerin ölüp ölmeyeceklerini değil, karakterler arasındaki ilişkilerin romantik veya tam tersi yönde olup olmayacağını da etkiliyor. Bir karakter ile arkadaş kalmayı seçerseniz, oyunun ilerleyen aşamalarında sizi ölümden kurtarıp kurtarmayacağı tamamıyla belirsiz. Bu da sizin oyununuzun, sizinle aynı oyunu oynayan arkadaşınızdan, tamamıyla farklı bir şekilde ilerleyeceğini gösteriyor.

Sevgililer gününe özel Until Dawn videosunu hemen aşağıda izleyebilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın

Yorum yapılmamış

Yorum ekle