Uncharted 4 için erteleme açıklaması

Uncharted 4Tüm oyun severler gibi bizler de Playstation için efsane bir seri haline gelmiş olan ve diğer platformlarda bulunmayıp sadece Playstation sahipleri için özel olarak piyasaya çıkan Uncharted serisinin yeni oyunu Uncharted 4 ü merakla bekliyor ve bir an önce oynamak için sabırsızlanıyoruz.

Ne yazık ki Uncharted 4 yönetmenlerinden Bruce Straley ve Neil Druckmann tarafından Playstation Blog da yapılan açıklamaya göre biraz daha beklememiz gerekecek gibi görünüyor.

Açıklamanın nacizane çevirisi şu şekilde,

Kullanıcılar ile paylaştığımız Uncharted 4: A Thief’ s End in ilk oynanış videosunun ardından, oyunun hikayesi biraz daha bir araya geldi, ve oyunun öngördüğümüzden daha iddialı olacağını düşünüyoruz.

Birlikte geçirdiğimiz bir çok seneden sonra, Nathan Drake takım için çok fazla şey ifade ediyor bu sebepten dolayı da oyunun en küçük parçası bile inanılmaz bir dikkati ve özeni hak ediyor.

Bu sebepten dolayı zor bir karar verdik ve oyunun çıkış tarihini ertelemek zorunda kaldık. Kazanacağımız bir kaç ekstra ay Uncharted 4: A Thief’ s End sadece takımın yüksek standartlarına ulaşmakla kalmayacak oyun severlerin Naughty Dog dan beklentilerini karşılamış olacak.

Sabrınız için teşekkür ederiz, biliyoruz ki fazladan beklemek sinir bozucu fakat göreceksiniz seneye Uncharted 4 ü piyasaya sürdüğümüzde memnun kalacaksınız. Naughty Dog takımı 2015 sonuna kadar çalışacak ve Nathan Drake’ in hikayesi beklediği ilgiyi görecek. Bahar 2016 geldiğinde ise siz ve Nate harika bir maceraya beraber atılıyor olacaksınız.

Uncharted 3 2011 yılında piyasaya sürüldüğünden beri, Naughty Dog stüdyolarından bir çok yüksek yerdeki insan ayrıldı, bunların içerisinde baş yazar, kreatif yönetmen Amy Hennig, baş tasarımcı Richard Lemarchand ve Justin Richmond da bulunuyor.

Oyuncular The Order 1886 dan umduklarını bulamadılar ve öyle umuyoruz ki Uncharted 4 açlığımızı giderir ve oyunun büyülü atmosferi kızgınlığımızı biraz olsun gidermiş olur. Yukarıdaki açıklamayı okumak zor gelen okuyucularımız için oyunun çıkış tarihi 2016 baharına ertelendi. :)

Bu yazıyı paylaşın

Yorum yapılmamış

Yorum ekle