Uncharted 4 den haber var

Uncharted_4_Reveal_Wallpaper

Uncharted hayranları büyük bir heyecanla Uncharted 4 : A Thief’s End i beklerken Naughty Dog oyun yönetmeni Bruce Straley tarafından yapılan açıklamaya göre oyunun geliştirme süreci son derece güzel ilerledi.

GameCrate tarafından yapılan röportaj sırasında kendisine yöneltilen oyunun gelişme aşaması ne durumda sorusuna Bruce Straley tarafından verilen cevap tam olarak “Tek diyebileceğim muhteşem, gerçenten de yaptığımız iş için inanılmaz bir heyecan duyuyoruz” oldu.

Bruce sözlerine, “Yaptığımız diğer oyunlarda oyun yönetmeni olarak aldığım görevlerde de bunu yapmaya çalıştık. Uncharted 1 ve 2 de, Last of Us’ da. Takımımıza inanıyorum ve tek diyebileceğim şey aklımızda çok çok iyi ve bizleri heyecanlandıran fikirler var. Bir ara sizlere de göstermek isterim. Şimdiye kadar zaman planlarımıza sadık kaldık ve ortaya çok güzel bir iş çıkaracağız.” şeklinde devam etti.

Uncharted 4 ile ilgili sır perdesi daha kaldırılmadı

Straley ne yazık ki Uncharted 4 için belirttiği “heyecanlı fikirler” ile ilgili ayrıntılı bilgi vermedi. Yine de 6 ve 7 Aralık 2015 tarihinde Las Vegas, Nevada da yapılacak olan Sony Playstation Experience da firma tarafından 2015 yılında oyuncuları neler bekliyor etkinliği sırasında bir şeyler yakalayabileceğimizi ümit ediyoruz.

Uncharted 4 : A Thief’s End in çıkış tarihi 2015 olarak belirlendiğini hatırlatalım. Doğrusu bizler de sadece Playstation oyuncularının deneyimleme şansı yakaladığı ve bir çok otorite tarafından efsane olarak nitelendirilen bu oyunun yeni hikayesinin nasıl olacağını sabırsızlıkla bekliyoruz.

Oyunun daha önce sızmış olan tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın

Yorum yapılmamış

Yorum ekle