UFC güncellemesi ücretsiz üç yeni dövüşçü

UFC-guncelleme

Playstation 4 ve Xbox One için ilk ücretsiz içerik güncellemesi EA Sports UFC için yayınlandı ve tam üç adet yeni dövüşçü artık kullanılabilir durumda.

UFC çıktığı günden bu yana oyuncuların çoğunu konsol karşısına yapıştırdı diyebiliriz. Henüz oynama, deneme şansınız olmadıysa ilk oturuşunuzda mutlaka ama mutlaka oyunun başındaki eğitim kısımlarını tamamlamanızı öneriyoruz. Oyun ilgili hareketleri hareketlerden kurtulmayı bilmeyenler için 10 saniyelik nakavtlar ile sona erebilir ve UFC ile tanışmanız biraz tatsız bir hal alıp oyundan soğuyabilirsiniz.

Şampiyon TJ Dillashaw ve Takeya Mizugaki horoz siklet (bantamweight) içerisinden, Tyron Woodley ise welterweight liginden ulaşılabilir. Ayrıca yeni oyuncu eklemelerinin yanı sıra, indirdiğimiz güncelleme oyunanışla ilgili bir çok güncelleme ve düzeltmeyi de içeriyor.

Belirtmeden geçemeyeceğiz, UFC güncellemesi malesef menülerdeki ve antrenman sırasındaki takılmalar, frame dropları gideren bir güncelleme değil. Ve fazlasıyla sinir bozucu olan bu konuda malesef her hangi bir açıklama da yok.

Güncellemeyi daha da ayrıntılandıracak olursak; artık maçların başında dövüşçülerin eldivenleri ile birbirlerine selam verip vermemeleri, nakavt sırasında devamlılığı olan yumruklar, kafese yüzünüzü verdiğinizde clinch den kurtulmak ve online mod için düzeltmeler ve animasyonlar yepyeni özellikler denilebilir.

UFC güncellemesi ile ilgili daha ayrıntılı içeriği EA Games‘ e ait blogdan okuyabilirsiniz.

Ayrıca yakında (UFC biraz daha yaygınlaştıktan sonra) ps4merkezi.com olarak bir UFC turnuvası düzenlemeyi düşünüyoruz. Turnuva başlangıç tarihi ve katılımcılar için formlar belli olduğunda sizlerle paylaşacağız.

Bu yazıyı paylaşın

2 yorum

Yorum ekle
  1. Ali Can 24 Temmuz, 2014 at 12:52 Cevapla

    Maç başı eldivenle selam vermeyi nasıl yapıyoruz? Yanlışlıkla bi kere yaptım ama hangi tuşa bastım bilmiyorum.

    • PS4 Merkezi 31 Temmuz, 2014 at 13:25 Cevapla

      Ali Can, rakibe L2 ye basarak yaklastiginda selam vermeyi yapabilirsin. Bunu yaparken yanlislikla baska bir tusa basman durumunda rakibinde selam modundan cikip direkt saldirmaya baslayacaktir.

Yeni yorum