The Order 1886 yeni tanıtım videosu

the-order-1886PS4 konsol sahipleri sabırsızlıkla The Order 1886 ne zaman çıkacak diye beklemeye devam ederken yapımcı firma tarafından bizleri daha da heyecanlandıran yeni bir video tanıtımı daha yayınlandı. Hikaye odaklı olan videodaki görüntüler gerçekten de inanılmaz derecede güzel.

Diğer konsol ve oyun platformu sahiplerinin ise kıskançlıktan çatladıklarına eminiz. Çünkü, The Order 1886 sadece Playstation 4 için piyasaya sürülecek.

Tanıtım videosu, oyunun hikayesine odaklı olarak; İngiltere de Victoria devrinde geçiyor ve karakterler, silahlar ve oyun içerisinde karşılaşabileceğimiz düşmanlar ile ilgili bir çok spoiler içeriyor.

Her ne kadar oyunun daha önce 2014 de çıkacağı açıklanmış olsa da bilinmeyen nedenlerden ötürü The Order 1886 nın çıkış tarihinin 20 Şubat 2015 olarak belirlenmiş durumda. Doğrusu biz oyuncular sabırsız bir şekilde bekliyor olsak da, bu gecikme karşımıza daha güzel ve ayrıntılı bir oyun çıkartacaksa, beklemeye değer diye düşünüyoruz. 2015 senesi içerisinde çıkması beklenen oyunların tarihli tam listesine ise buradan ulaşabilirsiniz.

Sony ayrıca The Order 1886 yı ön sipariş ile alan oyunculara içerisinde özel kıyafetler ve silahlar olan bonus içerik de veriyor. Oyunun bugün itibariyle PSN Türkiye de ön satış fiyatı 189,00 TL.

The Order 1886 tanıtım videosu nu aşağıda bulabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın

Yorum yapılmamış

Yorum ekle