Spotify PS4 indirilebilir durumda

Spotify PS4Yakın bir zamanda yayınlanan PS4 Yukimura güncellemesinden sonra, Spotify PS4 versiyonu da hemen arkasından beklenmekteydi. Bugünden itibaren tüm dünyada popüler olan Spotify yine en az kendisi kadar popüler olan PS4 konsolları için incirilebilir hale geliyor.
Spotify resmi olarak hem PS4 hem de PS3 için Music Unlimited uygulamasının yerine geçiyor. Spotify ile müzik severler ister ön planda ister arka planda, paralı üyelikleri ile veya ücretsiz olarak müzik dinleyebiliyor olacaklar. Tabi ki tahmin edebileceğiniz gibi paralı üyeliğe sahip olan kullanıcılar telefonlarından Spotify uygulamasını kontrol etmek gibi bazı özelliklere de erişim sağlayabiliyorlar.

Eğer siz de Spotify kullanıcısı iseniz ve henüz Spotify için bir paralı üyelik satın almadıysanız (bu hakkınızı kullanmadıysanız), 1 ay ücretsiz olarak bundan faydalanabilir ve bu özellikleri kendiniz de deneyimleyebilirsiniz.

Music Unlimited üyeliği olanlar ise 29 Mart 2015 tarihinde başlamak kaydı ile Spotify’ dan 2 ay ücretliymiş gibi faydalanabilecekler.

Gelecek sefer PS4 ünüzün açma tuşuna bastığınızda büyük ihtimalle Spotify uygulamasının simgesi size göz kırpıyor olacak. Spotify uygulamasının boyutu ise sadece 9.8 mb.

Bu yazıyı paylaşın

Yorum yapılmamış

Yorum ekle