PS4 Slim versiyonu geliyor

PS4-Slim-1-1024x494

Hepimizin bildiği gibi Playstation 4 zaten konsol camiasında kendi jenarasyonu içerisindeki en küçük konsol. XBox One ile kıyaslandığı zaman bu açıkça belli oluyor. Tabi ki burada büyük olan iyidir kafasını bir kenara atmak gerekiyor. Çünkü öyle değil. Ve şimdi dolaşan söylentilere ve internete sızmış bir kaç fotoğrafa göre (bu fotoğrafların gerçek olup olmadığı bilinmiyor) PS4 slim versiyonu geliyor gibi görünüyor. Hem de PS4 ün tanıtımından sadece 2 sene sonra.

Sony, ürettiği konsollar arasında; PS2 için 1, PS3 için tam 2 tane slim versiyonu piyasaya sürdü. Yani PS4 slim versiyonu nun yolda olması çok da şaşırılması gereken bir durum değil. Xbox one için ise bu sene içerisinde böyle dedikodular ortaya düşer mi, Microsoft bu konuda ne düşünüyor bilinmez.

Tabi ki özellikle PS4 lerini henüz almış olanlar slim in duyurulmasını çok erken bulacak. Tabi öncelikle bunu sindirebilmek için teknolojik anlamda inanılmaz hızlı gelişen bir dünyada yaşadığımızı unutmamak gerekiyor. Öyle ki zaman zaman teknolojiyi yeteri kadar hızlı dahi takip edemiyoruz.

İlgili fotoğrafları yayınlayıp yayınlamama arasında gidip geldik fakat yayınlamadan olmayacak. Her ne kadar bizler de bu fotoğrafların gerçek olmadığını düşünsek de, önce PS4Merkezi ‘ nde görmüş olmanız bizi mutlu edecek :)

Peki sizler bu savaşta kimin galip geleceğini düşünüyorsunuz? XBox slim, PS4 slim den daha mı küçük olacak ?

Aşağıda internete sızan ve PS4 slim versiyonu na ait olduğu öne sürülen fotoğrafları bulabilirsiniz.

PS4slim_01-590x330

PS4slim_02-590x377

PS4slim_03-590x330

PS4slim_04-590x330

Bu yazıyı paylaşın

1 yorum

Yorum ekle

Yeni yorum