PS4 3 boyutlu Bluray desteği geliyor.

PS4-3-boyutlu-Bluray

İşte bu gerçekten de hızlı oldu. Konsol savaşları iyice kızışmaya başladı. Microsoft’ un yakın zamanda Xbox One için 3 boyutlu Blu-ray desteği ile ilgili bir güncelleme yapacağını açıklamasının hemen arkasından, Sony Playstation Avrupa’ da ilgili PS4 3 boyutlu Blu-ray desteği nin haftaya çıkacağını açıkladı.

Malesef PS3 den özlediğimiz harika home theater özelliklerinin (Bluetooth remote, DLNA, MP3 çalabilme) akıbeti ile ilgili henüz net bir açıklama yapılmadı. Microsoft biz bunu yapıyoruz dedikten hemen sonra Sony tarafından bakın biz de yapıyoruz tarzında bir açıklama yapılması insanda muzip bir tavırmış hissi yaratıyor.

Unutmadan, Bluray teknolojisini dünyaya kazandıran ve ilk geliştiren firmanın Sony olduğunu belirtmeden geçmeyelim.

PS4 3 Boyutlu Bluray Güncellemesi ne zaman gelecek?

Sony Playstation Amerika’ nın Twitter hesabından yaptığı açıklamaya göre 1.75 güncellemesi haftaya geliyor. Diğer değişiklikler ile ilgili herhangi bir açıklama olmasa da Bluray desteği geliyor. En azından bu hafta indirilebilir hale gelen PS4 1.74 güncellemesi gibi sadece sistemsel bir güncelleme değil. Tabi ki, güncellemenin kötüsü olmaz. Her türlüsü iyidir.

Bu yazıyı paylaşın

2 yorum

Yorum ekle
  1. Melih 25 Temmuz, 2014 at 16:30 Cevapla

    Usb yedekleme,youtube..ortalama 7 ay oldu çok geç kalınıyo hadi oyunları anladık bekliyoruz bunlar ufak meseleler çok ağırdan alındı,geç bile kalındı..

Yeni yorum