Plus üyeliği olmayanlara ücretsiz multiplayer

playstation plusBir Playstation 4 ünüz var ama Plus üyeliğiniz yok mu? Multiplayer oyun oynamak istiyor ama oynayamıyor musunuz? Şunu diyebiliriz ki en azından önümüzdeki hafta sonu için şans sizden yana. Çünkü Sony bu hafta sonu tüm kullanıcıları oynayabilsinler diye bu özelliği açıyor. Yani PS Plus üyesi olsanız da olmasanız da bu hafta sonu oyunlarınızı multiplayer olarak oynayabileceksiniz.

Ücretsiz çoklu oyuncu promosyonu 13 Şubat Cuma ve 16 Şubat Pazartesi tarihleri arasında geçerli olacak ve tüm kullanıcılar multiplayer oyunları ücretsiz bir şekilde oynayabilecekler. Tabi üzülerek söylüyoruz ki, bu Playstation Plus üyelerine sunulan ücretsiz oyunlar ve Playstation Store özel indirimleri ve bulut depolama (cloud storage) v.b. gibi özelliklerden faydalanmanızı sağlamayacak.

Bildiğiniz gibi PS Plus kullancıları özel indirimler ve her ay 2 adet ücretsiz oyun gibi harika özelliklere sahip oluyorlar. Gerçi bu konuda Sony nin ve özellikle Sony Türkiye nin kullanıcılarını bir hayli kızdırdığını unutmayalım. Çünkü PS4 Plus kullanıcılarına verilen oyunlar gerçekten de fazlasıyla kalitesiz ve oyuncuların beklentilerinin altında. Playstation Plus Şubat ayı oyunlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Playstation Plus kullancıları için bu hafta sonu her zamankinden daha eğlenceli geçecekmiş gibi görünüyor. Çünkü bu hafta sonu hem Plus üyeliği olmayan arkadaşlarınızla hem de dünyanın çeşitli yerlerinden bir çok kullanıcı ile beraber oyun oynayabilecekler.

Bu yazıyı paylaşın

5 yorum

Yorum ekle
  1. melih 11 Şubat, 2015 at 00:26 Cevapla

    gta5 online oynamak için plus üyeliği şartmı,multiplayer açılımı nedir? herhangi bir oyun online oynanmıyormu bu üyelik yoksa,başkalarıyla yani..

    • PS4 Merkezi 11 Şubat, 2015 at 00:54 Cevapla

      melih, multiplayer açılımı için çoklu oyuncu yani internetten arkadaşların ile birlikte oyun oynamak diyebiliriz. GTA5 online da evet bu kriterlerin içerisine giriyor. Evet Sony bu hafta bu özelliği ücretsiz herkes için açacak fakat sonrasında eğer bir Plus hesabın yoksa malesef GTA 5 online veya diğer oyunları online olarak oynayamayacaksın.

Yeni yorum