Playstation TV Geliyor

 

Sony_E3_PlayStationTV_duyuru_1Los Angeles’da gerçekleştirilen oyun fuarı E3′te Sony oldukça ilginç bir hamle ile karşımıza çıktı.

Sony, E3 oyun fuarında tanıtımını gerçekleştirdiği PlayStation TV ile günün en çok konuşulan markası oldu. Apple’ınApple TV‘si ile benzer bir mantıkta çalışan Playstation TV PlayStation 4′ünüzü başka bir ekrana bağlamanız mümkün kılıyor.

İlk adımda 31 Temmuz itibariyle Japon teknoloji pazarında boy gösterecek olan Playstation TV $99′lık satış fiyatı ile “alınabilir” yorumunu beraberinde getirdi.

Öte yandan Sony Playstation TV‘yi tanıtırken bir de hazırladığı bir paketten söz etti. Bu paketin özelliği ise Playstation TV, DualShock, HDMI kablo, 8GB hafıza kartı ve bir LEGO oyunu içermesi. Yani başka bir deyişle oyunseverler PSOne, Vita ve PSP oyunlarını da Playstation TV ile oynama şansı elde edecek. Bu paketin fiyatı ise şimdilik $139 olarak belirlenmiş.

Playstation TV‘yi aynı çalışma mantığına sahip olan Apple TV ile kıyaslamak ne kadar doğru olur bilinmez ancak oyun fuarında katılan bir çok oyunseverin bu ürün hakkında oldukça heyecanlandığı edinilen bilgiler arasında.

Şimdi sizler Playstation TV’nin tanıtıldığı o anlar ile baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler.

[embedplusvideo height=”400″ width=”600″ editlink=”http://bit.ly/1lpPnSs” standard=”http://www.youtube.com/v/WRpt0FVfX5I?fs=1&vq=hd720″ vars=”ytid=WRpt0FVfX5I&width=600&height=400&start=&stop=&rs=w&hd=1&autoplay=0&react=1&chapters=&notes=” id=”ep9372″ /]

Kaynak: silikonvadisi.tv
Yazar: Umut Buyukyoruk 

Bu yazıyı paylaşın

Yorum yapılmamış

Yorum ekle