PlayStation 4 Hakkında Bilinmeyen 20 Şey

playstation-4-hakkinda-bilinmeyen-20-sey--3452440

Oyun dünyasının başarılı konsolu 4.nesil Playstation, oyun severleri kendine hayran bıraktı! Ancak ona hayranlık duyarken onun hakkında bilmediğiniz şeyler olabileceğini hiç düşündünüz mü? İşte Playstation 4 hakkında bilinmeyen 20 özellik!

Çıkışından önce yaşanan birçok ertelemenin ardından dev bir etkinlikle tanıtımı gerçekleştirilen PlayStation 4, yeni nesil grafik işlemci performansının yanı sıra yeni özellikleriyle de popülerliğini korumaya devam ediyor. PlayStation 4’ün gün yüzüne çıkmasından bu yana reklamlarının internet ortamında devam ediyor olması da bilinmeyen özelliklere ışık tutuyor.

Sony kanalıyla paylaşılan yeni videoda, PS4’ün bilinmeyen 20 özelliği bir araya getirilerek anlatılmış. Bu bilinmeyen özellikler arasında, Sony’e ait bir alışveriş platformu, harici kamerasıyla 3D çekim yapabilmesi, karşılıklı sosyal ağlarda mesajlaşabilinmesi, oyun oynarken aynı anda sipariş verilebilmesi ve sosyal medyada paylaşım yapılabilmesi ve bir de şimdiye kadar üretilmiş en dayanıklı konsol ününe sahip olması yer alıyor.

Şimdi dilerseniz Sony’nin kullanıcıları için derlediği 20 gizemli özellikten oluşan video ile sizleri baş başa bırakalım. İyi Seyirler.

[embedplusvideo height=”365″ width=”600″ editlink=”http://bit.ly/13fF1eR” standard=”http://www.youtube.com/v/dhfLBTPcG6U?fs=1″ vars=”ytid=dhfLBTPcG6U&width=600&height=365&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=0&chapters=&notes=” id=”ep8957″ /]

Bu yazıyı paylaşın

Yorum yapılmamış

Yorum ekle