PlayStation 4 Demo Oyunu Killzone: Shadow Fall

Amerikanın en popüler show programlarından birini sunan Jimmy Fallon, programında konuklarıyla beraber ps4 oyunlarından biri olan Killzone Shadow Fall oyununun demo kısmını oynadılar, oyuna başlanmadan önce ps4 joystiğinin kısa bir tanıtımı yapıldı ve josytiğin dizaynı ve üzerindeki tuşlar hakkında bilgiler verildi.

Aşağıda izleyeceğiniz video’da bu yazdıklarımın hepsini izleyeceksiniz.Asıl önemli olan burda şimdiden playstation 4 oyunlarının en popülerlerinden biri olarak gösterilen Killzone Shadow Fall oyunun görsel anlamdaki kalitesi ve oyun içi demolardan bir farkının kalmadığıdır.

[embedplusvideo height=”376″ width=”620″ standard=”http://www.youtube.com/v/rGlu3e9kdks?fs=1″ vars=”ytid=rGlu3e9kdks&width=620&height=376&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=1&chapters=&notes=” id=”ep9492″ /]

Killzone Shadow Fall Oyununda , oyunun görsel kalitesinin yanında görsel efektlerin (kan,parçalanma vs) gibi durumların çok üst düzey olduğunu görebilirsiniz. Bu demek oluyor ki oyunun demo kısmı hazırsa eğer, oyunun birçok kısmının yapıldığı ve bizi ps4 çıkışıyla beraber, Sony’nin killzone’dan farklı olarak bir çok oyunla açılış yapılacağını düşünebiliriz.

 

Bu yazıyı paylaşın

Yorum yapılmamış

Yorum ekle