No man’s sky PS4 tanıtım incelemesi video

no-mans-sky-logo-600x300 E3 ü takip ettiğimiz zaman boyunca bir çok oyunun tanıtıma büyük bir heyecanla yaklaştık. Fakat itiraf etmek gerekirse bunlar arasında (takip ettiğimiz kadarıyla çoğunluk için) en çok ses getiren oyun No Man’ s Sky oldu. No man’s sky alışılagelmiş büyük oyunlardan çok daha farklı görünüyor. Ve bu konuda aklımıza oturmuş olan bütün düşünceleri alt üst etti. Assassins Creed, Uncharted 4, Batman Arkham Knight gibi oyunlar yüzlerce kişilik ekipler tarafından hazırlanıp sunumları yapıldı.

Aynı sahnede No man’s sky tanıtımı yapıldığında ise insanlarda bu saydığımız büyük oyunlara gösterilen ilgiden daha bile fazla ilgi gösterildi diyebiliriz. Gameplay ve tanıtım videolarından anladığımız kadarıyla oyun içeriğinde; uzay gemisi savaşları, uzay dinazorları ve renki indie renkler var!

Oyunun tanıtım videosunda, keşfedilmemiş bir çok gezegen olduğu ve hepsinin kendisine has olduğu yazıyor. Gezegenlerde bizi nelerin beklediğini hayal bile edemiyoruz.

Oyun ile ilgili gelişmeleri tekrar sizlerle paylaşıyor olacağız. Şimdiye kadar yayınlanmış 2 tanıtım videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın

Yorum yapılmamış

Yorum ekle