GTA 5’ten İlk Oynanış Videosu

actual_1352056603

Oyun dünyasının bilinen yüzlerinden Grand Theft Auto, raflarda tozlanmayı beklemeden satışlarına devam ediyor! Şimdi ise GTA’nın 5. serisine ait oynanış videosu kullanıcılarıyla!

Microsoft’un Xbox One’ ı ve Sony’nin PS4’ üyle beraber duyurusunun gerçekleştiği ve Rockstar’ın deneyimli ellerinden çıkan GTA (Grand Theft Auto), kullanıcılarının karşısına çıktı. Eylül ayında yeni oyun konsollarının yanı sıra Playstation 3 ve Xbox 360 için de satışa sunulacak oyunun 5. Sürümü beklenilenin ötesinde bir performansla geliyor.

Etkinliklerdeki atmosferin daha canlı bir hal almasını sağlayan oynanış videolarına bir yenisi daha eklendi. Full HD Oyunun grafik kalitesi oynayanları performans açısından memnun ederken oyun senaryosu da oldukça mantıklı ve ilgi çekici şekilde kurgulanmış.

Oyunda ne kadar zaman harcadığınıza ve görevlerdeki başarınıza bağlı olarak kazanacağınız paralar ile alışverişe çıkabilir, kendinize dövme yaptırabilir ve oyunda daha çok ilerlemenizi sağlayan paraşütlü soygun yapmanıza olanak sağlıyor. Suya dalış, bisiklet yarışı, araçları modifiye etmeye kadar eğlenceli işler yapabileceğiniz oyun, şimdiden heyecan yaratmayı başardı.

Uzaktaki grafiklerin dahi ekranda oldukça net bir şekilde görünüyor olması, konsoldaki grafik kartını biraz ısınmasına neden olsa da, hazırlanan oynanış videosu ile oyuna hızlı bir başlangıç yapabilir hatta oyunda izleyeceğiniz stratejileri şimdiden belirleyebilirsiniz. İşte size hız kazandıracak video. İyi Seyirler.

Bu yazıyı paylaşın

Yorum yapılmamış

Yorum ekle