Dualshock 4 ü PC de kullanmak

ds4-windows-640x346Dualshock 4 gerçekten de harika bir kontrolör. Her ne kadar biz de dahil olmak üzere bir çok kullanıcı pil ömründen şikayetçi olsak da, ergonomikliği, kontrolleri ve özellikleri Dualshock 4 ü rakiplerinden bir adım öne taşıyor. Evet, Sony zaten Dualshock 4 ü PC ye bağlanabilir hale getirdi fakat tüm özelliklerini kullanamıyorsunuz veya bir çok oyunda kontrolörünüzü kullanamıyorsunuz.

Sizlere yeni bir uygulama olan DS4Windows dan bahsetmek istiyoruz. DS4Windows, Dualshock 4 kontrolörünüzü PC nize bağlamayı fazlasıyla kolay bir hale getiriyor. Uygulama, Dualshock 4 ünüzü sanki bir Xbox 360 kontrolörüymüş gibi PC nize tanıtıyor, tabi bunun en büyük faydası bir çok oyun tarafından destekleniyor olması oluyor.

profile-640x351

Uygulamanın tanıtmanın yanı sıra, dokunmatik olan ortadaki alanı mouse gibi tanıtma, Sixaxis hareket kontrollerini kullanabilme, acayip sinir bozucu olan ve Dualshock 4 ile gelmiş olan şu renkli ışıkları kapatma ve tabi ki tuşları istediğiniz gibi ayarlama gibi bir çok özelliği var.

Dualshock 4 ünüzü PC ye bağlamak için sabırsızlanıyorsanız, zaman kaybetmeden DS4Windows u indirip deneyin.

Bu yazıyı paylaşın

1 yorum

Yorum ekle

Yeni yorum