Dark Souls 2 PS4 ve PS3 karşılaştırma videosu

dark souls 2

Önümüzdeki ay içerisinde From Software tarafından geliştirilen ve bir çok oyuncu tarafından sabırsızlıkla beklenen Bloodborne PS4 oyunu piyasaya sürülmüş olacak. Fakat hemen arkasından yine From Software tarafından türünün en önemli oyunlarından birisi olan Dark Souls 2 biz oyunseverler ile buluşacak.

Daha önce Dark Souls un PS3 versiyonunu oynamış ve müptelası olmuş olan oyuncular var. Oyun inanılmaz derecede zor fakat bir o kadar da zevkli. Dark Souls 2 nin PS4 versiyonu grafiksel olarak ve kontroller anlamında bir hayli gelişmiş ve yeni DLC (indirilebilir içerik) ile birlikte geliyor. Peki oyunu görsel olarak PS3 versiyonu ile kıyaslayacak olursak ne gibi bir sonuca varıyoruz.

IGN başarılı bir işe imza atmış ve bu iki versiyonu bizim için karşılaştırmış. Videodan da görülebileceği üzere Dark Souls 2 PS4 (Playstation 4) versiyonu bir hayli güzel görünmenin yanında 60FPS hız ile oynanabilirliği ayrıca bir akıcılık katmış. Video da ayrıca PS4 ve PS3 versiyonları PC versiyonu ile de karşılaştırılmış ve PS4 versiyonunun grafikleri PC versiyonu ile neredeyse tıpa tıp aynı gibi görünüyor. Tabi ki Dark Souls 2 nin hiç bir versiyonu sadece PS4 sahipleri için piysaaya sürülecek olan BloodBorne ile kıyaslanamaz.

Meraklıları ve bekleyenleri için Dark Souls 2 çıkış tarihi PS4 ve Xbox One platformları için 7 Nisan 2015 olarak açıklandı.

Ayrıca, 2015 yılında çıkacak olan tüm oyunların tarihli listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın

Yorum yapılmamış

Yorum ekle