Bloodborne PS4 kasıp kavuruyor

Bloodborne PS4Dün satışa sunulan Bloodborne internette gezen inceleme puanlarına inanılacak olunursa Playstation 4 için bugüne kadar çıkarılmış en iyi oyun olma yolunda ilerliyor.

Her ne kadar bazı incelemeler oyunun hataları, frame rate düşmeleri ve yüksek yüklenme zamanları (Sony bu konuda bir geliştirmede bulunacağına dair söz verdi) gibi şeylerden de bahsediyor olsa, genele bakıldığında oyunu oynayanlar son derece etkilenmiş gibi görünüyorlar.

Bloodborne şu anda Metacritic den 94 puan almış ve bu puan Bloodborne u bügüne kadar çıkmış en iyi üçüncü oyun olarak sıralamaya oturtuyor.

Aşağıda diğer inceleme puanları ve hakkında söylenenleri bulabilirsiniz.

Gameinformer Bloodborne’ a 100 üzerinden 98 vermiş ve korkunç bir şaheser olarak adlandırmış.

The Escapist’ in puanı ise 10 üzerinden 9. Her ne kadar yüklemelerin uzun sürmesinden bahsetse de oyunun unutulmazlar listesine gireceğini iddia ediyor.

Bir başka meşhur site olan Gamespot ise oyuna 10 üzerinden 9 vermiş ve oyunun atmosferini ve savaş sahnelerini överken dövüşlerin en zorlarının bile son derece eğlenceli geçtiğinden bahsetmiş.

Yukarıdakilerin haricinde aslında birer oyun kritiği olmayan The Guardian ve Telegraph gazetelerinin sitelerinde de Bloodborne’ dan övgü ile bahsediliyor ve oyuna 100 puan vermişler.

Doğrusu puanlamalara bakılınca Bloodborne bir PS4 sahibinin mutlaka edinmesi gereken bir oyunmuş gibi görünüyor.

Peki siz Bloodborne’ u satın aldınız mı? Veya almayı düşünüyor musunuz?

Bu yazıyı paylaşın

Yorum yapılmamış

Yorum ekle