Battlefield Hardline çıkış tarihi ertelendi

battlefield-hardline-cikis-tarihi

EA tarafından yapılan açıklamaya göre, Battlefield Hardline çıkış tarihi ne yazık ki 2015 in ilk aylarına ertelendi.

Oyunun çıkış tarihi ilk olarak 24 Ekim olarak açıklanmıştı fakat son yapılan açıklamaya göre 1 Ocak 2015 ile 31 Mart arasında olacak.

Battlefield Hardline çıkış tarihi neden uzatıldı?

Karl Magnus Troedsson tarafından Battlefield Blog’ unda nacizane çevirimiz ile aşağıdaki gibi bir açıklamada bulunuldu;

“E3 tanıtımlarında Hardline ın betasını yayınladık, sizlere sadece oyunu göstermek istemedik ve oyunu bizzat oynamanızı istedik. Milyonlarca kişinin ilgisiyle karşılaştık. Sonuç olarak Visceral Games olarak oyunculardan nasıl bir oyun istedikleri ve beklentileri ile ilgili bildirimler aldık ve bunları da sizlerle paylaşarak oyuna dahil etmeye başladık. Aldığımız bu geri bildirimler doğrultusunda Battlefield Hardline ı daha iyi hale getirmek ile ilgili geliştirmelerde bulunuyoruz. Fakat malesef daha fazla zamana ihtiyacımız var. ”

Yapılacak olan değişikliklerin ise hem tekli oyuncu (single player), hem çoklu oyuncu (multiplayer) ile ilgili oyunu daha stabil hale getirmek için olacağı belirtildi.

Doğrusu biz oyunu bir an önce oynayabilmek için sabırsızlanıyoruz. Ve bu bir kaç ay daha uzayan Battlefield Hardline çıkış tarihi bizi fazlasıyla hayal kırıklığına uğrattı. Yine de bu süre daha güzel ve stabil çalışan bir oyun ile buluşmamızı sağlayacaksa beklemeye değer diye düşünüyoruz. Battlefield Hardline ile ilgili önceki yazımıza ve oynanış videosuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın

Yorum yapılmamış

Yorum ekle