Battlefield Hardline 5 milyon oyuncuya ulaştı

battlefield hardlineBattlefield Hardline açık beta kullanımı bugün sona eriyor. Geliştirici firma DICE tarafından yapılan açıklamaya göre Battlefield Hardline beta olarak açıldığından beri farklı platformlarda tam 5 milyon kullanıcı tarafından denenmiş. Açık beta kullanımı geçen hafta başladı ve oyunculara yeni Battlefield ın oyun modları, haritaları ve oynanışı hakkında fikir sahibi olmaları açısından bir fırsat oldu.

Battlefield Hardline önümüzdeki ay yani Mart ayında PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 ve PC platformlarında olmak üzere piyasaya sürülecek. Oyun aslında geçtiğimiz sonbaharda piyasaya sürülecekti fakat Battlefield 4 ün piyasaya çıkışı ile ortaya çıkan sorun ve buglar sebebiyle (ki bazılarını düzeltmek neredeyse 1 sene sürdü) EA, Battlefield Hardline çıkış tarihini bir 6 ay kadar ileriye alarak geliştirici firmadan oyunu daha hatasız bir şekilde geliştirmesini istedi.

Ve bu beta sayesinde biz oyuncular artık Battlefield Hardline nasıl bir oyuna benziyor biliyoruz. Doğrusunu söylemek gerekirse biz denedik ve bu Battlefield olmamış diyoruz. Ayrıntılı bir inceleme yolda. Peki siz? Siz Battlefield Hardline Beta yı indirip denediniz mi? Beğendiniz mi?

Bu yazıyı paylaşın

Yorum yapılmamış

Yorum ekle