Assassins Creed filmi 2016 sonuna ertelendi

2663678-acu_dead-kings_dlc_5-windmill_perchOyunseverlerin merakla beklediği ve Ubisoft un Assassins Creed serisine ait olacak film için 20th Century Fox tarafından yapılan açıklamaya göre başrol oyuncusu Michael Fassbender olacak.

Filmin sinemalarda vizyona gireceği tarih ise 21 Aralık 2016 olarak açıklandı. Bu tarihin Disney tarafından yapımı tamamlanacak olan Star Wars un yenin filminden sadece 1 hafta sonra olması ise sinemasever oyuncular için Aralık ayının muhteşem geçeceğine işaret ediyor.

Daha önce Assassins Creed filmi nin vizyona çıkış tarihi Ağustos 2015 olarak açıklanmıştı fakat Fox projenin başlangıç tarihini çeşitli sorunlar nedeniyle Eylül 2014 e almak zorunda kalmıştı.

Fassbender filmde başrolü oynayacak. Yönetmen koltuğunda ise Justin Kurzel oturuyor ki bu yönetmen zaten vizyona girmek üzere olan Macbeth isimli filmde Fassbender ile çalışmıştı. Malesef bu iki isim haricinde ve filmin konusu ile ilgili başka bir açıklama bulunmuyor.

2772314-fassbender1

Geçtiğimiz sene film hakkında konuşulduğunda Fassbender Assassins Creed filmi nin oyuna tamamıyla sadık kalacağını açıklamıştı.

Paris tabanlı yapımcı Ubisoft un film sektörü içerisinde şu anda tam 6 tane filmi bulunuyor bunlar; Assassins Creed, Far Cry, Rabbids, Watch Dogs, Splinter Cell ve Ghost Recon.

Assassins Creed filminin 2016 sonuna kadar oyuncular ile buluşamayacağının açıklaması bir yana, stealth action hayranları başarılı serinin yeni oyunu 19. yüzyıl Londra’ sında geçecek olan Assassins Creed Victory ile açlıklarını birazcık olsun giderebilecek.

Bu yazıyı paylaşın

Yorum yapılmamış

Yorum ekle